Markalar

SERES Medikal, 2009 yılından bu yana tıbbi danışmanlık hizmetleri, göğüs ve kalp-damar cerrahisi ve kardiyoloji alanları başta olmak üzere medikal sektörde çözüm önerileri sunmaktadır. Avrupa’dan müşterilerine kaliteli ürün ve güvene dayalı bir anlayışla hizmet vermektedir.

Redax

Göğüs cerrahisi alanında 20 yılı aşkın süredir sağlık kuruluşları ve hastalar için inovatif ürünler satan Redax ile iş ortaklığımız büyüyerek devam etmektedir.

Medxpert

Almanya’nın önde gelen implant firmalarından Medxpert, toraks cerrahisinde sıkıştırmalı prensiple çalışan titanyum ve çelikten bar ve plaklar üretmektedir.

Chrisofix

Kaburga kırıkları için harici göğüs duvarı ortezi hastanın iyileşme esnasında konforunu artırarak nefes alıp verirken duyacağı ağrıyı %80 oranında azaltmaktadır.

Eckart Klobe

Pectus Carinatum ve Excavatum tedavisinde icat edilmiş ilk vakum bell sistemidir. Medikal silikon kalitesiyle tedavi boyunca hastanın rahatlığı öne çıkmaktadır.

G.T.K. Medical

Halk arasında Kunduracı Göğsü ve Güvercin Göğsü olarak bilinen Pectus Carinatum ve Excavatum Kemik Deformitesi rahatsızlıkları için kullanılan vakum bell sistemidir.

Pectus Press

Pectus carinatum gibi göğüs bozukluklarının noncerrahi tedavisinde kullanılan medikal cihazlardır. Bu ortezler, göğüs duvarının şeklini düzeltmeyi veya düzgün hâle getirmeyi amaçlar.

Scroll to Top